KAMPANIE SPOŁECZNE THE CW

Snow

KAMPANIE SPOŁECZNE THE CW

social media

Utrzymaj naszą demokrację na vote.org/thecw i wspieraj wolność głosowania! We współpracy z Vote.org i Komitetem Prawników ds. Praw Obywatelskich zgodnie z prawem #CWFreedomToVote


 

Moja historia CW przedstawia prawdziwych fanów The CW, którzy poczuli się upoważnieni do życia zgodnie z prawdą przez serial lub postać. Seria prezentuje pełne spektrum tematów związanych z równością, różnorodnością i uprawnieniami.


 

Seria CW Spotlight przedstawia istotne historie związane z The CW, przedstawiające twórców, obsadę i ekipę, którzy dzielą się swoimi unikalnymi i różnorodnymi perspektywami na różne tematy, takie jak zdrowie psychiczne, sprawiedliwość społeczna i rasowa, równość i integracja.


 

Prawdziwi bohaterowie noszą maski…
The CW przedstawia swoich bohaterów w maskach, aby podnieść świadomość społeczną na temat skuteczności zakrywania twarzy w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się COVID-19.


 
 

The CW dziękuje wszystkim bohaterom za pomoc w uczynieniu naszego świata bezpieczniejszym miejscem. Dołącz do nas, okazując wdzięczność i współczucie w swoich społecznościach. #CWGrateful


 

Nowa inicjatywa The CW, We Defy, jest kampanią na żywo, cyfrową, społeczną i drukowaną, wzmacniającą zaangażowanie sieci w integrację i reprezentację.


 

Nowa inicjatywa The CW, #CWOpenToAll, jest kampanią na żywo, cyfrową, społeczną i drukowaną, wzmacniającą zaangażowanie sieci w integrację i reprezentację.